Mobil Kürtçe Sesli chat Dil Paketi

Mobil Sesli sohbet, Sesli chat Yorum Yok 10 Eylül 2019 628 Görüntüleme

Mobil Kürtçe Sesli chat Dil Paketi Eklenmiştir Pangi Dil Seçeneklerinde kürtçe dili mevcut artık Mobil Sesli sohbet Dil Secenegiyle Paneli inceleyebilir Kürtçe sohbet odalarına katılabilirsiniz Türkiye avrupa da bir çok kürt kökenli dostlarımızı Mobil seslisohbet kürtçede buluşturuyoruz..

Türkiye d Yaşayan Kürtçe sohbet sevenler ve Avrupa , Irak , Süriye ,Ürdün,İran ‘dan Yaşayan Kürt Vatandaşlarımız için Hazırlamış Oldugumuz Makalemizde Kürtçe Seslisohbet,Kürtçe sohbet Görüntülü Olarak Sizlere ücretsiz hizmet sunmaktadır.

Kürtçe Sesli Kameralı sohbet,Kürtçe Sesli Kameralı Sohbet,Kürtçe Seslisohbet Görüntülü ,Kürtçe Konuşarak Sohbet Odaları

Kürtçe Müzik ; Kürtçe Müzik Odamız Siyasi Dahili Kürtçe Paylaşımlar Yapabilir Hatta Mikrofon da Canlı Kürtçe Ezgiler ,Stranlar Söyleyebilirsiniz Sesli Görüntülü Sohbet Odalarımız Kürtçe Odalarımız Sayesinde Daha Çok Etkinlikler Düzenlemektedir.

Avrupa ,Türkiye nin Bir Numaral Sohbet,Chat Sitesi olarak www.Seslikonus.com Siz Değerli Kürt Vatandaşlarımız için Hazırlamış oldugumuz makale ye Yorum Yazarak Bilgiler sunabilir ve ya Sorunlar Yaşıyorsanız iletişime Geçebilirsiniz.