+18 Serbest Sesli Chat Siteleri

seslikonus

+18 Serbest Sesli Chat Siteleri ,Sesli siteler +18 sohbet neleri içeriyor ? Değerli ziyaretçilerimiz, birazdan sizlerle sanalın en çirkin ve terbiyesizce konularından birisini soru-cevap olarak paylaşacağız. Ama sorulardan ve cevaplardan önce size bir açıklamada bulunmak istiyoruz. Hepimizin kameranın karşısında soyunan bayanları görüp yeri geldiğinde tanıklık ettiği yerlere sesli alemde +18 sesli siteler denilmektedir. Bu tarz erotik tarzı sohbet sitelerinin bundan 3 yıl önce açılıp ahlaksız noktalardan insanları büyülediği söylenebilir. Bugün sanalda normal seslilere giren bir insan bile +18 sitelerinin içinde neler olduğunu her halükarda biliyor. Çünkü bazen canı sıkılıp seviyeli sesli sohbete girmek isteyen bay, bayan kullanıcılar bile beklenmedik oda isimleriyle karşılaşabiliyor. Merak edip içine giren kullanıcı maalesef bu piyasa üzerinde nelerin döndüğünü çat pat anlıyor.

Yani uzun lafın kısası, anlayacağınız üzere kamerada bayan soyundurarak sitesini seslisohbet alemi içerisinde rekabete sokan sitelerdir buralar. Şimdi bugüne kadar böyle siteleri görüp akılda her insan olarak sorular oluşturmuşuzdur. İşte sizin ve bizlerin her daim aklına takılan sorulardan bir kaçı ve onlara verilmesi gereken en güzel cevaplar.

Sorular

  • +18 sesli chat odaları neden açıldı?
  • +18 sesli siteler ne zamana kadar boy gösterecek?
  •  Camda şov serbest seslichat siteleri neden çok usere sahip?
  • + 18 sesli sitelere giriş yapmak isteyen neden binlerce insan var?

Cevaplar

  1. Bu odaların açılma sebebi haksız yerlerden user kazancı elde etmektir. Toplum olarak bazı gözü aç insanlar pornografi içeren hizmetlerden yararlanmayı sevdiği için bazı fırsatçı site sahipleri bu yola başvuruyor.
  2. Speakychat ne zaman bu işe dur derse, yada panel kurulumu yapan panelciler öyle sitelere ne zaman hizmetlerini kesmiş olurlarsa o zaman böyle mekanların kökü kuruyacaktır.
  3. İlk cevabımızda söylediğimiz gibi başkalarının karısına, kızına bakmak isteyen azmanlar olduğu için user akını öyle sitelerde yaşanıyor. Yani camda soyunan kız gören erkekler genelde o yerleri dolduruyorlar.
  4. Oralarda küfür serbest olduğu için ve ahlaksızca dinimizce günah olan şeyler yaşandığı için raydan çıkanlar büyük tat alırlar. Bu yüzdende öyle sitelere kanı bozuk insanların girmesi kaçınılmaz olur. :)

İşte görmüş olduğunuz üzere sizleri hem anlayacağınız şekilde +18 siteler üzerinde bilgilendirdik. Hemde aklınızda bugüne kadar takılmış olan sorulara açıklık getirdik. Şimdi başlıkla içeriğimiz biraz gözünüzde ters düşebilir ve kendinizce “Neden bu sayfada +18 sesli sitelerin isimleri yok?” diyebilirsiniz. Ama biz isimlerini vermek için değil, sizi artık böyle sitelere girmemeniz ve böylesine sizi kötü anlamda büyüleyen sitelerden uzak durmanız için bu sayfamıza çektik.

Ahlaklı ve namuslu sitelerin içinde yerinizi almak varken böylesine dinimize yakışmayan sitelerde bulunmamanızı öneriyoruz. Bu konumuz hakkında eleştiri yorumu yapmak ve düşüncelerinizi yazılı dile getirmek isterseniz yorum alanımızı kullanabilirsiniz. İyi günler…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*