Sesli Sohbet Yardım

seslikonus

Sesli Sohbet Yardım
Sesli chat Yardım , Sesli sohbet giriş Sorunu Sesli sohbet te nasıl giriş yaparim ?

Merhaba arkadaşlar Sesli sohbet Yardım sesli chat girişi yapan yeni kullanıcılar için Bir blog paylasmak istedim siteye girişde sorunlar yaşayabilir giriş neden olmuyor diyebilirsiniz. Seslikonus.com sesli sohbet girişi yapan kullanıcılarımıza özel bir video hazirlayarak seslisohbet giriş için çok yardımcı olacagını dusunerek paylasımı sunmak istedim.Dostlarımı Video izlerken dikkat edilmesi gereken unsurları yazarak sizlere dile getirmek istiyorum ilk öncelikle Activex Denetimi Yüklemeniz lazım Bunu nasıl yuklerım Diyorsanız Çok Basit Anasayfamizda giriş yapmadan mevcuttur veya siteye girerken tikladiginiz ek bir sayfa paneli açıldıgında orada mevcuttur oda olmadı nick yazıp giriş yaptınız karsınıza ılk cıkacak sey activex resimli yükle cıkacaktır bunu yukledikten sonra Mozilla girişi yapınız ise Engelle butonunu Herzaman izin ver yapmanız Lazım.

Seslisohbet sorunsuz bir giriş için İnternet Exloprer Giriş sağlamanızı öneririm Activex Otomatik Yükler ve direk giriş sağlayabilirsiniz Video’da detaylı bir sekilde izleyerek giriş sağlayın.

Sesli sohbet nedir ? Derseniz dostlarım sesli sohbet odalarımız kameralı sohbet yapabilir microfon alıp bir çok insanla microfonda konusma imkanı yapabilirsiniz yayin yapabilir yarışma oyun gibi benzeri etkinlikler yapabilirsiniz Harika Uygulama Denemeniz öneniririm.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*